Aktuality

Jistící pomůcka - kyblíček Ocún Ferry

     Před nějakým časem jsme tu měli recenzi na kyblíček od Ocùnu s názvem Tubber Duo. Přeci jen na Tubber Duo nebyly opěvné árie. Abych řekl pravdu, nepatřil ani do portfolia našich prodávaných produktů s oblibou. Asi si to vzal k srdci i Ocùn a přišel s novým kyblíčkem s názvem Ferry.

Petrohradské Padání 2011

Je vidět, že se člověk nemusí stydět jet na Petrohradské Padání, ikdyž nemá natrénováno. Stejně každý zkouší miliardy pokusů a jde jenom o tu atmosféru, abychom si fajnově zalezli.

Petrohradské padání 2011 from Katerina Balabanova on Vimeo.

Petrohradské Padání 2014

Přijďte závodit, podpořit kamarády, popít či poveselit se v příjemném prostředí na Petrohradské Padání, které se odehrává příští víkend 30.5 - 1.6. Lokalita: okolo sklárny na Žihelsku.

Novoroční Open - Honza Šolc

Dne 14.1.2012 uspořádal klub Ostaš z Police nad Metují závody. Těchto závodů se zúčastnili i lezkyně a lezci jako Eliška Karešová, Dalibor Muráň aj. Do závodů se pustil i náš kamarád Honza Šolc, přičemž vybojoval ve velice silné konkurenci 10. místo mezi muži. Za což mu velmi gratulujeme!! Jen tak dál Honzíku.

 

Světový pohár v Barceloně

 Tento víkend (26.11 a 27.11) se odehrál Světový pohár v Barceloně. Dle účastníků byly cesty celkem lehké a dle toho také vypadalo těsné pořadí. V mužské kategorii se vyhrál Ramón Puigblanque (ESP), 2. Jakob Schubert (AUT) a 3. Sachi Amma (JPN). Co se týče ženské kategorie, vyhrála Angela Eiter (AUT), 2. Jain Kim (KOR) a 3. Mina Markovic (SLO). Z ČR se nezúčastnil nikdo.

Syndikovat obsah